SUNSCHOOL

Sun School, jest przyjazną szkołą dla rodzin z dziećmi. Naszym priorytetem jest praca z dziećmi, posiadamy Licencję D przyznaną przez Sitn-Pzn, co oznacza, że w naszych szeregach są Instruktorzy przeszkoleni do pracy z dziećmi oraz dodatkowo posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii.

Prowadzimy szkolenia/feryjne kursy wg. ogólnopolskiego „Sitnusiowego” Programu Nauczania Narciarstwa dla Dzieci pod patronatem Sitn-Pzn. Zadbaliśmy o odpowiednią przestrzeń dedykowaną najmłodszym, w której w bezpieczny i przyjazny sposób stawiają swoje pierwsze „narciarskie kroki”, dbamy o kompleksowy rozwój dzieci poprzez zabawę, edukację, naukę techniki.

tel. +48 518 130 130

Szkolenia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, ale szczególnie zwracamy uwagę na nauczanie najmłodszych. Kursy dla dzieci wykonywane są zgodnie z naszym autorskim programem nauczania Klubu Witósia. Program został stworzony na podstawie wieloletniej praktyki naszej pracy z dziećmi i składa się on z sześciu etapów. Dziecko zalicza odpowiedni poziom zodbywająć odznakę Klubu Witósia, tym samym przechodzi na kolejny etap szkolenia.
Dzięki naszemu programowi Państwa dziecko podnosi swoje kwalifikacje, a progres można monitorować za pomocą odznak przyklejanych w indeksie.

Witów-Ski sp. z o.o. / 34-512 Witów 205c / tel: +48 18 20 71 330 / Odwiedź nas w mediach społecznościowych