Drodzy narciarze i snowboardziści

Po konsultacjach z naszymi ekspertami i zapoznaniu sie z projektami rozporządzeń, udostępnionymi przez rządzących w sobotę, wypracowaliśmy wspólne stanowisko aby ratować sezon zimowy w tym roku.

Argumenty za otwarciem branży narciarskiej, jak również szczegółowe pytania dotyczące przedstawionych projektów omówiliśmy podczas konferencji z premierem Jarosławem Gowinem, ministrem Andrzejem Gutem-Mostowym i dyrektorami Dominikiem Borkiem i Rafałem Szlachtą, która odbyła się w dniu dzisiejszym o godz. 12:00. Wraz z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii wypracowaliśmy kompromis, tak żeby branża narciarska w ostrym reżimie sanitarnym, bezpiecznym dla naszych narciarzy i snowbordzistów mogła ruszyć.

Już jutro powinniśmy znać ostateczny kształt wytycznych dla ośrodków narciarskich, czekamy na ostateczna akceptację GIS.

Do zobaczenia w Witowie• KOLEJ KRZESEŁKOWA - nieczynna    WYCIĄG ORCZYKOWY -  nieczynny  • ZIMOWY PARK KUBUSIA - nieczynny

STACJA NARCIARSKA

/ kolej linowa - 4 osobowa o długości 1000 m
/ wyciąg orczykowy o długości 120 m
/ Szkoła Sun School
/ Centrum Narciarskie Sun-Ski
/ baza gastronomiczna
/ Ski-bus
/ bezpłatny parking
/ bankomat Euronet

RESTAURACJA WITOWIANKA

Restauracja samoobsługowa dla narciarzy, którzy chcą zjeść szybko i dobrze. Restauracja znajduje się tuż obok dolnej stacji Witów-Ski. Znajdą tu Państwo zarówno dania kuchni polskiej, jak również podhalańskiej (regionalnej).
W restauracji organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

WYCIĄG ORCZYKOWY

/ 110 m długości
/ różnica poziomów: 15 m
/ prędkość jazdy 2,0 m/s
/ idealny dla najmłodszych i osób początkujących

FAST FOOD GÓRNA STACJA

Restauracja dedykowana głównie dla młodszej generacji narciarzy, z daniami typu fast food. Można tam jednak również wypić dobrą kawę podziwiając z tarasu panoramę Tatr Zachodnich.

NASZA STACJA NALEŻY DO

    Stacja Narciarska Witów-Ski to nie tylko wyciągi. Dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne atrakcje i udogodnienia. W naszej ofercie mamy coś dla całej rodziny.

    Witów-Ski sp. z o.o. / 34-512 Witów 205c / tel: +48 18 20 71 330 / Odwiedź nas w mediach społecznościowych